Blazer Stretch Block Print - sp23.17000

Esqualo

89,95

Wissen
Gratis verzending Wij verzenden binnen 1-4 werkdagen (maandag t/m vrijdag) Gratis verzending vanaf 75 euro binnen NL (muv sale)

Beschrijving

Blazer Stretch block is een prachtige blazer van Esqualo. Hij heeft een knoopsluiting en paspelzakken aan de voorkant. De blazer is gemaakt van: 78% Rayon, 18% Nylon en 3% Spandex. Combineer deze blazer met
de bijbehorende broek voor een mooi pak!
Soms hebben we nog niet alle informatie over het kledingstuk op de webshop geplaatst. Mist u in de omschrijving materiaalsoort en/of pasvorm en heeft u hier vragen over?Twijfel je over de maat of het
model? Dan kunt u een mail sturen naar: [email protected] en we beantwoorden uw vraag zo spoedig mogelijk. Zo zorgen we er samen voor dat de kans kleiner is dat het item niet goed past en geretourneerd moet worden.
Andere beschikbare kleuren
Bekijk ookEsqualo